von AlmaWin

Eko-duyarlı

Su içimizde, su etrafımızda ve su bizi besliyor. Su, tüm yaşamların kaynağı ve kendisini „tüketmiyor“. Herşey doğal bir dolaşımın içinde kalıyor ve tekrar tekrer bize geri dönüyor.

Doğa ile sağlığımız, sıkı bir simbiotik ilişki içinde, çünkü bizim karşılıklı olarak birbirimize ihtiyacımız var. Bunu korumamız gerekir! Özellikle de yıkama, temizlik bulaşık gibi her gün çok miktarda suyu tükettiğimiz ve sağlığımız ve çevre ile ilgili olarak gerçek bir sorumluluğu üstlenmemiz gereken alanlarda bu çok önemli.

KLAR serimizle ekoloji ile dermatolojiyi şu noktaya getiriyoruz:

EKO – Lojik

KLAR, bilinçli bir şekilde parfüm, optik ağartıcılar, fosfatlar ve sentetik maddeler kullanmıyor. Ve doğal olarak gen tekniğinden de uzak duruyor. Saf bitkisel ve mineral içerik maddelerimiz çevreyi ve sağlığı koruyor ve mükemmel bir ekolojik dengeyi gözetiyor. Certisys‘in EcoGarantie etiketi ekolojik açıdan en üst seviyede bulunan kalitenin varlığını gösteriyor.

 

DUYARLI – Berrak!

Bu, dermatolojik kalite için de geçerli: KLAR serisi hemen hemen tam olarak, dermatolojik testlerden başarılı bir şekilde geçti. Ayrıca, en önemli yıkama ürünleri Alman Alerji ve Astım Birliği tarafından DAAB mührü ile onurlandırıldı.

 

EKO – Lojik! DUYARLI - Berrak!

yani KLAR; KLAR olana güvenin!