von AlmaWin

SABUN FISTIĞI İNOVASYONLARI - ORJİNAL KLAR

Bundan daha ekolojik ve daha cilde uyumlu olamaz:

Sabun fıstığı doğanın bir harikası ve biz bu kadar çok avantajı olan daha doğal bir deterjan hammaddesi bilmiyoruz.

Sabun fıstıklarının kabuklarında bulunan saponin, sadece en iyi yıkama ve temizleme gücüne sahip olmakla ve renkleri korumakla kalmıyor, aynı zamanda tekstil liflerini düzleştiriyor ve ütülenmeye hazır olacak şekilde yumuşatıyor. Bu durumda, bir yumuşatıcı kullanmak da gereksiz hale geliyor.

Ama, hepsi bu kadar değil: Sabun fıstığı tamamen doğal ve %100 biyolojik yıkıma uğrar özellikte ve dolayısıyla sadece çevreyi korumakla kalmayıp, aynı zamanda çok özel bir şekilde cildi de koruyor. Hammadde KLAR tarafından saf şekliyle kullanılıyor ve bu şekilde, sabun ve tensid oranı düşürülebiliyor.

2006 yılında KLAR bünyesinde geliştirilen „sıvı sabun fıstığı“ Doğal Yıkama ölçüm çıtasını yeni bir seviyeye getiriyor. „Sıvı sabun fıstığı“, sabun fıstığının mükemmel ve tamamen doğal temizleme özellikleri ile konvansiyonel ürünlerden bilinen basit kullanımı birleştiren ilk ürün. KLAR tarafından geliştirilen yenilikçi terkip, Alman Faydalı Model Hukuku uyarınca korundu. Daha sonra bunu, pazarı fetheden başka sabun fıstığı yenilikleri takip etti.

Sabun fıstığı KLAR’a ait ve bu nedenle de biz, daha fazla ekolojik olması mümkün olmayan yeni inovatif ürünlerde kılı kırk yarmaya devam ediyoruz!

Bırakın, sizi şaşırtalım!