von AlmaWin

Ciltle İlgili Herşey

Özelliğimiz yumuşak, cilde uygun içerik maddeler ve etkin bir temizlik. Bu nedenle, hammadelerimizin dermatolojik ve etkin bir kaliteye sahip olmalarına bilinçli olarak çok dikkat ediyoruz. En çok da, el temizlik ürünlerimizde özeniyoruz.

Sabunlarımız, esaslı bir şekilde ve yumuşak temizlik sağlayan bitkisel sıvı ve katı yağ esaslı. Cildin asitten koruyucu  hassas tabakası koruma altında. Tüm ürünler dermatolojik testlerden başarıyla geçmiştir.

Bu alanda öncü olan sabun fıstığı, bu olağanüstü cilt dostu hammadde, tabii ki el yıkama ürünlerimizde de eksik değil: Yeni „Seifen-Schaum Waschnuss“ sabun fıstıklı sabun köpüğünün içerdiği değerli maddeler ve kontrollü biyolojik ortamlardan elde edilmiş bitki özleri, cildi ve elleri doğal bir yumuşaklıkta temizliyor ve bakım yapıyor. Yumuşak köpük, ciltte muhteşem bakımlı bir tazelik hissi bırakıyor.

„KLAR Öko-Seife Waschnuss“ ekolojik sabun fıstıklı sabun da temizlerken, aynı zamanda bakım yapıyor – ideal vücut sabunu!  „Öko-Kernseife“ çekirdek sabun ile, çamaşır temizliği ile el temizliğini bir araya getiren kombine bir ürünün avantajlarından yararlanın – En üst ekolojik kalitede bir klasik.

Tabii ki el yıkama ürünlerimizin üzerinde de ECO garanti mührü var.

 1. Seifen-Schaum Waschnuss

  Sabun Fıstıklı Sabun Köpüğü

  İçerdiği değerli maddeler ve kontrollü biyolojik ortamlardan elde edilmiş bitki özleri, cildi ve elleri doğal bir yumuşaklıkta temizliyor ve bakım yapıyor. Yumuşak köpük, ciltte muhteşem bakımlı bir tazelik hissi bırakıyor.

  240 ml’lik şişe

  Seifenschaum Waschnuss ile ilgili ürün bilgi föyü için

  76 / 768 EEC sayılı AB Yönergesi için

 2. ÖKÖ Seife Waschnuss

  Ekolojik Fıstıklı Sabun

  Sabun fıstığının ciltle uyumlu doğal temizleme özellikleri sayesinde, çok yumuşak temizlik ve bakım. İdeal vücut sabunu.

  100 gr

  Öko Seife Waschnuss ile ilgili ürün bilgi föyü için

  76 / 768 EEC sayılı AB Yönergesi için

 3. Öko-Kernseife

  Ekolojik Yıkama Sabunu

  Ekolojik açıdan en üst seviyede kaliteye sahip bir klasik olan el ve çamaşır temizlik ürünü..

  100 gr

  Öko Kernseife ile ilgili bilgi föyü için

  76 / 768 EEC sayılı AB Yönetmeliği için