von AlmaWin

Klar, başka türlü de olabilir, demektir.

KLAR modüler sistemiyle deterjanınızı çamaşırlarınızın gerekliliklerine uygun olarak optimal şekilde kendiniz yaratabilirsiniz. Sadece, gerçekten neye ihtiyacınız varsa onu seçiniz ve amacınıza uygun KLAR Enthärter yumuşatıcıyı veya KLAR Fleckensalz leke tuzunu suyun sertliğine, tekstil türüne ve kir derecesine uygun dozda ilave ediniz.

İçinde tüm bileşenlerin hazır karışım halinde bulunduğu mutat tam deterjanlarda, örneğin suyun sertliğine göre toplam dozu arttırmanız gerekir. Klar modüler sistemi ile, belirgin şekilde daha az deterjan kullanırsınız ve bu da çevreyi korur.

KLAR Enthärter yumuşatıcı suyun yumuşamasını sağlar ve sert suda yıkama işlemini zorlaştıran maddeleri bağlar. Bu nedenle, bu ürüne sadece su sert ise ihtiyacınız var.

KLAR Fleckensalz leke tuzu aktif oksijeni açığa çıkarır ve bu şekilde, lekelerin uzaklaştırılmasına ve mikropların ölmesine yardımcı olur. Beyaz çamaşırlarda düzenli olarak kullanılması halinde, KLAR Fleckensalz leke tuzu grileşmelerin engellenmesine de yardımcı olur.

Yumuşatıcı ve leke tuzu içeren modüler sistemimizde, temel yıkama maddesi BASIS Compact Color’u ve BASIS Sensitive Colorwaschmittel’i 95°C’de de kullanabilirsiniz.

Domates, ıspanak, havuç, çimen, kakao, kan veya mürekkep lekesi gibi inatçı lekelerde ön işlem yapmak için KLAR Bio-Gallseife’yi tavsiye ederiz.

Temel yıkama maddesi olarak şunlar uygundur:

BASIS Compact Color, BASIS Sensitive ve Sıvı Sabun Fıstığı